Стоматологія «Студія посмішок» відкриває нові можливості догляду за зубками у дітей.

Як показує статистика, лікування молочних зубів у дітей є менш пріоритетним, аніж постійних. Саме через це більшість батьків нехтують візитом до стоматолога. Втім, не зважаючи на такі дані, спеціалісти все ж закликають батьків зважати на такі проблеми у дітей, оскільки вони можуть викликати певні відхилення у формуванні щелепи та постійних зубів.

Так, фахівці зазначають, що прорізування молочних зубів триває впродовж 12-13 років і має вплив на подальше формування та розвиток щелепи. Відтак, відбувається правильне формування прикусу у дитини.

Окрім того, фахівці наголошують на ймовірних проблемах, котрі викликають захворювання молочних зубів у дітей:

  • через хворобу молочного зуба може пошкодитися зачаток постійного зуба;
  • наявність інфекції в порожнині рота може бути причиною захворювань внутрішніх органів;
  • втративши молочний зуб, складніше повноцінно пережовувати їжу, в результаті цього може страждати шлунково-кишковий тракт;
  • молочні зуби беруть участь в мовленні. Якщо зуб «позапланово» втрачений, у дитини можуть бути проблеми з дикцією, може страждати соціальна адаптація;
  • на місце втраченого молочного зуба може зміститися сусідній. Як результат – постійні зуби можуть прорізатися з відхиленнями.

В стоматології «Студія посмішок» ми надаємо індивідуальний підхід до кожної дитини, лікування проходить з мультфільмами та подарунками. Також проводимо навчання дітей правильному догляду за ротовою порожниною.